Ökumenikus istentisztelet

A felekezeti együttlét újabb alkalmán vehet részt, aki szerda 15.00 órára a szanyi római katolikus templomba eljön. Katolikus, református és evangélikus részvétellel istentiszteletet tartunk abból az alkalomból, hogy Kű Lajos válogatott labdarúgó (1972. olimpián ezüstérmes csatár) határon túli magyar gyermekek részére labdarúgó tornát szervez már több éve.

Esemény megnevezése:
Időpont: 2009. 06. 24.
mikortól: 15:00 meddig: 15:40
Helyszín: Szany, római katolikus templom
Név
Esemény hozzáadása a naptárhoz vCal
iCal

A gyermekek tornájának egyik állomását szervezik Szanyban, aminek nyitóalkalmán irányítjuk figyelmünket Isten igéjére, jelenlétére. Istennel közösségben a becsületes, tisztességes torna fontossága mellett azt is megláthatjuk, hogy valamennyien az Isten országa felé vezető versenypályán futunk, ahol csak az kap jutalmat, aki Krisztus keresztjében bízva, igéje szerint, teljes erőbedobással munkálja Isten országát.